.
. Roberto d.o.o.
|     O NAMA



 

 

 

 

 





 

 


..
(c)R
2003.


 

Veleprodaja

PRODAJA

CIGAR CLUB

PUTOVANJA

HOME

 



ROBERTO ... Veleprodajni centri
kontinentalna regija
jadranska regija

U našim prodajno-distribucijskim centrima u Zagrebu I, Zagrebu II, Zagrebu III, Osijeku, Varaždinu, Daruvaru, Slavonskom Brodu, Puli, Rijeci, Zadru, Splitu i Dubrovniku, ponuđeno je za kupnju više od 6.000 artikala, tj. kompletna ponuda za opskrbu trgovina za daljnju prodaju (cigareta, ostalih duhanskih proizvoda, prehrambenih i neprehrambenih artikala) uz najpovoljnije uvjete plaćanja.

Za potrebe distribucije i obrade tržišta koristimo: 19 službenih automobila, 25 malih dostavnih vozila, 14 vozila tipa kombi, 1 kamion.

U sastavu tvrtke ROBERTO d.o.o. nalaze se:

1. prodajno-distributivni centri kontinentalne regije

DC Zagreb-Zapad, Bosiljevska 22, 10000 Zagreb
Radno vrijeme: pon-pet 7.30 – 15.30
Tel.: 01/3011 892; Fax: 01/3023 010; Zagreb@roberto.hr

DC Zagreb-Jug (cash & carry), 10010 Zagreb – Sloboština, Velikopoljska 42
Radno vrijeme: pon-pet 7.00 – 17.00, sub 8.00 – 15.00
Tel./fax: 01/6234 405; Prodaja3@roberto.hr

DC Zagreb-Zapad - Scholl, 10000 Zagreb, Bakarska 17
Radno vrijeme: pon-pet 7.00 – 17.00, sub 8.00 – 15.00
Tel./fax: 01/6234 405; scholl@roberto.hr

DC Osijek, 31000 Osijek, Sv.L.Mandića 13a
Radno vrijeme: pon-pet 7.00 – 15.00, sub 8.00 – 12.00
Tel./fax:; Osijek@roberto.hr

DC Varaždin, 42000 Varaždin, Špinčićeva 8
Radno vrijeme: pon-pet 7.00 – 15.00, sub 8.00 – 12.00
Tel./fax:; Varazdin@roberto.hr

DC Daruvar, 44000 Daruvar, Trg kralja P.Krešimira IV br. 8
Radno vrijeme: pon-pet 7.00 – 15.00, sub 8.00 – 12.00
Tel./fax:; Daruvar@roberto.hr

DC Slavonski Brod, 44000 Salvonski Brod, Moslavačka b.b.
Radno vrijeme: pon-pet 7.00 – 15.00, sub 8.00 – 12.00
Tel./fax:; sbrod@roberto.hr

2. prodajno-distributivni centri jadranske regije:

DC Pula, 50000 Pula, 43.istarske divizije 12
Radno vrijeme: pon-pet 7.00 – 15.00, sub 8.00 – 12.00
Tel./fax:; Pula@roberto.hr

DC Rijeka, 51000 Rijeka, Zvonimirova 24a
Radno vrijeme: pon-pet 7.00 – 15.00, sub 8.00 – 12.00
Tel./fax:; rijeka@roberto.hr


DC Zadar, 23000 Zadar, Put murvice 101
Radno vrijeme: pon-pet 7.00 – 15.00, sub 8.00 – 12.00
Tel./fax:; Zadar@roberto.hr

D
C Split, 21000 Split, Varaždinska 53
Radno vrijeme: pon-pet 7.00 – 15.00, sub 8.00 – 12.00
Tel./fax:; Split@roberto.hr

DC Dubrovnik, 20000 Dubrovnik, Iva Vojnovića 55
Radno vrijeme: pon-pet 7.00 – 15.00, sub 8.00 – 12.00
Tel./fax:; Dubrovnik@roberto.hr


Ukoliko želite postati naš kupac i opskrbljivati se u sklopu naše veleprodaje, pogledajte uvjete i način sklapanja ugovora za pravne osobe (trgovačka društva) i fizičke osobe (obrti) ili pošaljite upit na naš e-mail.

 

   

Roberto d.o.o. Bosiljevska 22  Zagreb Tel +385 (0)1 3011 892 Fax +385 (0)1 3023 010  mail roberto@roberto.hr



     



powered by
www Roberto web


Roberto
| Distribucija |
Prodaja | Cigar Club | Putovanja | Home