HOME - NASLOVNICA
PENTAGRAM SOFTWARE d.o.o. - NASLOVNICA
PentaCloud PentaSoft
 
 
 Home
  O nama
  Proizvodi
 Usluge
  Prodaja
  Podrška
  Mapa
  Kontakt
 
RAČUNALA KNJIGOVODSTVENI
PROGRAMI I USLUGE
 
 
PentaCloud već od 200 kn mjesečno
 
 
Izrada i održavanje web stranica
 
 

 by Google
Pentagram
www

PENTAGRAM SOFTWARE
Slavka Batušića 4
10000 Zagreb, Špansko
tel: (01) 3899 199
fax: (01) 3874 505

 
KONTAKT



Kontakt prodaja / nabava:
tel: (01) 3899-199, 3874-504
fax: (01) 3874 505
Željko Krištofić, zeljko@pentagram.hr
Gordan Habek, gordanh@pentagram.hr

Kontakt računovodstvo:
tel: (01) 3874 514

Kontakti servis:
tel: (01) 5558-721
Gordan Habek,
gordanh@pentagram.hr
Mario Krištofić,
mario@pentagram.hr



Kontakt servis u Splitu:
Laser d.o.o., Makarska 1, Split
tel. (021) 320-380, 320-544
fax (021) 320-099
laser@st.htnet.hr

Kontakt knjigovodstvene usluge i revizija:
tel: (01) 3874-527
Sreten Grozdanić, ovlašteni revizor
sreten@pentagram.hr

Kontakt software:
tel: (01) 3874-503
Borna Grizelj,
borna@pentagram.hr
tel: (01) 3874-504
Gordan Habek,
gordanh@pentagram.hr

E-mail:
pentagram@pentagram.hr

Pentagram Software web:
www.pentagram.hr
webmaster


Direktor:
Željko Krištofić, zeljko@pentagram.hr

 



DIREKTNI BROJEVI
:

ŽELJKO (01) 3899-199
BORNA (01) 3874-503
GORDAN (01) 3874-504
MARIO (01) 5558-721
VESNA (01) 3874-521
SRETEN (01) 3874-527
RENATA (01) 3874-510
ŽELJKA (01) 3874-514
VLASTA (01) 3874-511
MARIJA (01) 3874-506
PETRA (01) 3874-509
MARIJAN (01) 3874-530
FAX (01) 3874-505

.
PENTAGRAM SOFTWARE
Slavka Batušića 4
10000 Zagreb
Špansko


tel:  (01) 3899 199, 3874 511
fax: (01) 3874 505

KAKO DO NAS (lokacija)





 
© Copyright 2018.
Pentagram
Software d.o.o. Zagreb  Updated 01.02.2019.
Pridržavamo pravo promjene ponude i cijena bez prethodne najave.